Vítejte u Oskárka

Oskárek je v našem pojetí slunce, které září, dodává energii a kouzlí úsměvy na tvářích. Oskárek je s námi, když řežeme a malujeme a také, když pro Vás pak vše hezky balíme. Našim posláním je, aby na Vás po otevření balíku přeskočil paprsek Oskárka, který Vám nebo obdarovaným bude dělat radost.

Naše výrobky jsou vyráběné s láskou a navíc ještě:

  • originální
  • kvalitní
  • tvořené na míru
  • malované barvami s atestem na hračky

Kdo a kdy rozsvítil Oskárka?

Jmenuji se Kamila a v roce 2009 jsem byla čerstvě na mateřské dovolené, když jsem pocítila potřebu navrhovat, řezat a malovat dřevěné dekorace pro svou dceru a později i syna. Velmi rychle se vše rozjelo ve větším rozsahu a dekorace mělo v dětských pokojích více a více dětí už nejen známých ale i neznámých.

Nyní v projektu jede celá rodina, děti už jsou velké a také se vydaly výtvarnou cestou, k tomu pomáhají další výtvarníci.

Vyrábíme kouzelné svatební dekorace, originální doplňky do vašich domovů  a veselé dekorace do dětských pokojíků a mateřských škol

Máte nápad nebo jasnou představu o vlastním vzhledu dekorace? Sem s ní! Díky tomu, že většinu dekorací sami řežeme a malujeme, můžeme Vám Vaši představu naplnit.

Naše reference

“Cedulka je téměř kopií našeho domečku i se třemi kočkami stejně zbarvenými. Na dveřích je milou jmenovkou a předtím neosobní studené dveře získaly na laskavosti a přívětivosti, takže k nám návštěvy chodí s úsměvem a úsměvy se jim vrací, takže všechno je moc fajn :-)... díky

Alena Vaško Rázková, Mateřská škola Harmonie

Absolutní spokojenost, vstřícnost, ochota. Díky OSKARKU mám krásný dárek kamarádce na svatbu, byla to prostě záchrana na poslední chvíli. Ještě jednou moc DĚKUJI.

Vlaďka Růtová, Nepomuk

"Za zpracování originálních návrhů dekorací děkujeme paní Kamile z Oskarek.cz"

Dům pro Julii - dobročinný obchod

Naše další spolupráce:

Sonnentor

Dedoles

Nemocnice Pardubického kraje

Centrum sociálních služeb Prostějov, p.o. 

Střední školy, základní školy, mateřské školy, dětské ordinace a čekárny

Hotely a penziony

Firmy a úřady