KRABICE na vzpomínky kytičky - dárek k narození miminka

Kód: 4730519
Materiál: dřevo
Barva: bílá, mix barev
Rozměry: 30x20x14 cm
Dostupnost: výroba 14-21 pracovních dnů
Vyberte variantu
719 Kč

Máte dotaz k tomuto produktu? Zeptejte se!

Popis produktu

Dřevěná krabice s vyřezávanými písmenky. A co víc? Na krabici je speciální metodou přenesena fotografie miminka. Uchovejte si vzpomínky, které oživí jedinečnost okamžiků spojených s narozením vašeho miminka a jeho dětstvím, v této personalizované originální krabici.

Krabice je malovaná barvami na dřevo a přelakovaná pro snadné otírání. Je opravdu veliká, takže poklady mohou být všechny pohromadě. Pro zhotovení této krabice budeme potřebovat, aby jste nám zaslali mailem fotografii vašeho dítěte případně jiného objektu (min 1MB), který chcete mít na krabici.

Dřevěná krabice může sloužit na uchování vzpomínek na dětství vašich dětí, od zoubků, vlásků po různé zápisky, malůvky, hračky, ocenění...

Krabičku nabízíme i v jiném provedení.

Cena se snižuje/zvyšuje s počtem písmen (27Kč za písmeno). Tato cena je za box s 5ti písmeny. Pokud bude mít jméno více písmen, objednejte počet chybějících kusů tady.

Hodnocení zákazníků

Martina Belatková, Zlobice

Hodnocení

Krásné provedení, výborný nápad. Všichni příchozí jsou nadšení hlavně z jmenovky na dveřích, já osobně nejvíc z krabiček na vzpomínky...

Přidat hodnocení

5 5 1